Aydın'da Vahşet

Aydın'da Vahşet

Aydın'da evlerinin önünde oynarken kaybolan 4 yaşındaki Caner Cerit, boğazı ve bileği kesilerek öldürüldü.16.04.2014 13:22

Aydın'ın Efeler İlçesi'nde, evlerinin yakınındaki ahırda bileği ve boğazı kesilmiş ağır yaralı halde bulunan 4 yaşındaki Caner Çerit, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Olaydan 10 dakika önce evlerinin önünden kaybolduğu öğrenilen çocuğa doktorlar tecavüz edildiği şüphesi üzerinde durulduğunu bildirdi.

EVLERİNİN ÖNÜNDE OYNARKEN ORTADAN KAYBOLDU

Ailesinin pazar günü sünnet düğünü yaptığı minik Caner bugün saat 13.00 sıralarında, Aydın'ın yeni kurulan merkez ilçelerinden Efeler'in İmamköy Mahallesi, Gölcük Mevkii'ndeki evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu.

En son 10 dakika önce evin önünde oynarken gördüğü 3 çocuğundan en küçüğü olan Caner Çerit'i evin çevresinde aramasına rağmen bulamayan anne 37 yaşındaki Firdevs Çerit, durumu kayınpederi 70 yaşındaki Cafer Çerit ve kepçe operatörü olan eşi 39 yaşındaki Bayram Çerit'e bildirdi.

METRUK BİR AHIRDA BOĞAZI VE BİLEĞİ KESİLMİŞ HALDE BULUNDU

Çerit Ailesi, komşularının da yardımıyla, ev ve yakınındaki bahçelerde Caner Çerit'i aramaya başladı. Yaklaşık yarım saat süren arama sonucunda Cafer Çerit torununu, evlerine yaklaşık 50 metre uzaklıkta, sahipleri Uşak'ta olduğu öğrenilen metruk bir ahırda sağ bileği ve boğazı kesilmiş olarak kanlar içinde buldu.

KURTARILAMADI

Babasının otomobiliyle Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürdüğü Caner Çerit doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Aydın'ın yerlisi oldukları öğrenilen Firdevs ve Cafer Çerit çifti, acı haberüzerine hastanede sinir krizi geçirdi. Doktorlar, çocuğa tecavüz şüphesi üzerinde durulduğunu bildirdi.

Jandarma çocuğun yaralı olarak bulunduğu ahırda parmak izi incelemesi yaparken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtti. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ