Isparta Gül Bahçesinde Kreasyon Çekimi

Isparta Gül Bahçesinde Kreasyon Çekimi

Gül bahçesinde kreasyon çekimi ISPARTA'da bir giyim mağazası yeni kreasyonunun çekimlerini gül bahçesinde yaptı.18.05.2016 00:00
ISPARTA'da bir giyim mağazası yeni kreasyonunun çekimlerini gül bahçesinde yaptı. Mankenler güller içinde poz verirken, bir kadın manken de gülle süslenmiş kıyafet sergiledi.

Isparta'da bir giyim mağazasının yeni kreasyonunun çekimleri Gülkenti Güneykent Beldesi'ndeki gül bahçesinde yapıldı. Profesyonel mankenler yeni tasarım kıyafetleri giyerek güller arasında poz verdi. Kıyafetlerde özellikle gül renginin ağırlıkta olması dikkati çekti. Çekimler sırasında bir kadın manken de gülle süslenmiş kıyafet giydi.

Firma sahibi Eren Dinçer, "Isparta'nın değerlerini taşıyan gül ürünlerini ön plana çıkarmak için tanıtım çalışması yapmak istedik. Gülden bir kıyafet sergileyip buradaki vatandaşlarımızın ilgisini çekmek istedik. Gül bahçeleri çok güzel ve doğal bir stüdyo. Bütün vatandaşlarımızı buraya davet ediyoruz. Aslında burası keşfedilmemiş bir cennet. Gül kokuları ile beraber temiz hava çok güzel geliyor. Gül bahçelerini kesinlikle görmelerini istiyoruz" diye konuştu.

Etiketler: ısparta -gönen -güneykent -gül -kreasyon çekimi
Kaynak: haberler

Diğer GÖNEN haberleri

  • PAYLAŞ