Tasarımın Ve Performansın Yeni Adı: Mac Pro

Tasarımın Ve Performansın Yeni Adı: Mac Pro

Apple WWDC`de yeni ürünleri ile boy gösterirken “Apple’dan her şeyi beklerim.” Diyenleri bile şaşkına çeviren bir tasarımla, tüp benzeri bir şekle sahip yeni Mac Pro profesyonel kullanıcılar için tasarlandığı söylense de tasarımı ve performansı ile herkesin hayalini süslemeyi başardı. 11.06.2013 21:05
Sadece dış görünüşünden oluşmayan bu yenilik hareketi, işlemci, grafik ve belleğin ortak bir yerde toplanması ile bambaşka bir boyuta taşınmış.
 
Intel Xeon E5 çip, 12 çekirdekli bir işlemci ile oldukça devrimci ve yenilikçi bir yapıya sahip bu ürün, flash depolama, USB 3.0 soketleri ve 20 Gbps desteği sağlayan altı tane Thunderbolt 2 soket desteği sunuyor. Tüm bunların yanında Thunderbolt 2FireWire 800'den 25 kat daha fazla hızlı olduğu da iddialar arasında.
 
Çift ekran kartı ile birlikte gelen Mac Pro, 4K ekran çözünürlüğünü destekleyebiliyor. Bu çözünürlüğü ve performansı sayesinde ise profesyonellerin şimdiden gözdesi olmuş durumda.
 
Bu muhteşem tasarımın ve performans canavarının tanıtıldığı dakikalarda yaşananlarI izlemek ve fotoğrafları incelemek için tıklayın.


Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/tasarimin-ve-performansin-yeni/yeniurunler/detay/1721527/default.htmEtiketler: Apple , Intel , USB , sadece

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ